MÖBLER / Skåp & hyllor / Dokumentskåp 8639502
nr 863 9502
Dokumentskåp
Ek, 1920-tal, på hjul, proveniens UD, längd: 35, djup: 37, höjd: 83
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 december 2013
kl 20:54:44
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
500 kr
600 kr